Odnowa w Duchu Świętym

Grupa utworzona 17.02.2010 przez Franciszek

O nas

logo_duch.jpg Jesteśmy młodzieżową wspólnotą "Zacznij od nowa" (WZON) spotykającą się na modlitwie przy parafii p.w. św. Franciszka z Asyżu od 1999 roku. Od 2002 roku działamy jako grupa Odnowy w Duchu Świętym.

Gromadzimy się w każdy piątek o godz. 19.45 w "Rotundzie świętego Franciszka" przy ulicy Borowskiej 174. W tygodniu mamy także: Mszę św. (także piątek o godz. 18:30), spotkania w małych grupach, a w czasie wakacji i ferii zimowych organizujemy wyjazdy rekolekcyjne.

Naszym założycielem jest ks. Marek Krysiak, który na dzień dzisiejszy pracuje w Wałbrzychu. Dziś przewodzi nam Michał Mysłowski - miłościwie panujący nam lider - zaś duchowym opiekunem jest ks. Tomasz Gospodarek.

Grupa liczy ok. 20 młodych osób - od gimnazjum poprzez szkołę średnią do studentów i młodzieży pracującej - stale się rozwija i czeka na nowych członków:)

Z A P R A S Z A M Y

Zewnętrzna strona: Odnowa w Duchu Świętym.